Najtańszy abonament w Orange

najtańszy abonament w orange

Dziś zrobimy przegląd ofert abonamentowych Orange. Obecnie Orange do dyspozycji pięć taryf abonamentowych dla jednej osoby oraz trzy abonamenty dla rodziny. Sprawdźmy, jaki jest najtańszy abonament w Orange i porównajmy go z innymi ofertami tego operatora.

Najtańszy abonament w Orange na dzień 23 stycznia będzie nas kosztować 29.99 zł miesięcznie. W tej cenie dostaniemy 2 GB internetu do wykorzystania za darmo na miesiąc, rozmowy w kraju i roamingu Orange bez limitu oraz cenę SMSów i MMSów 20 groszy za sztukę. Jako najtańszy abonament w Orange nie jest to zła oferta, ale nie jest też wybitna. Jest niemal identyczna do tego co tej cenie oferują inne duże sieci komórkowe. Wirtualne sieci komórkowe jednak mają lepsze ceny i pakiety danych. Jednak większość z nich nie zaoferuje nam telefonu w abonamencie. Polecamy sprawdzić to porównanie najtańszych abonamentów.

Poza tą najtańszą taryfą, Orange oferuje także abonament za 39,99 zł – tutaj mamy już  5 GB pakietu danych oraz nielimitowane smsy oraz połączenia w kraju i w roamingu. Dwa najdroższe abonamenty w Orange to odpowiednio kwota 49,99 zł i 69,99 zł miesięcznie. W nich również dostajemy minuty i smsy bez limitu. Poza tym w pierwszym z nich do wykorzystania będziemy mieli 10 GB pakietu danych, a w drugim – 20 GB internetu. Warto dodać, że Orange gwarantuje nam część pakietu do wykorzystania za darmo roamingu – zależnie od wybranej taryfy. Do tego Orange umieszcza informacje, jakoby dawali nielimitowany internet w najdroższych abonamentach. Ale nie jest to do końca prawdą. Po porostu po przekroczeniu odpowiednio 10 lub 20 GB pakietu danych, zostanie nam nałożony lejek prędkości internetu. Dalej będziemy mogli więc z niego korzystać, ale będzie to bardzo ograniczone i w zasadzie sensownie nada się to do sprawdzania poczty lub czytania artykułów.

Musimy pamiętać, że w Orange kwoty abonamentów uwzględniają rabaty, które otrzymujesz, jeżeli wyrazisz zgodę na e-fakturę i terminowe płatności – 5,00 zł oraz zgodę marketingową – 5,00 zł.

Zobacz też: Czy abonament duet się opłaca?

Jeśli chodzi o najtańszy abonament w Orange dla rodziny, to tutaj najpierw musimy wybrać pakiet podstawowy – jego cena będzie taka, jak w przypadku abonamentu dla jednej osoby, czyli 39,99 zł, 49,99 zł lub 69,99 zł miesięcznie. Kiedy już zdecydujemy, który z tych taryf w Orange wybierzemy, możemy dobrać kilka kolejnych kart SIM. Każda z nich będzie tańsza o 20 zł w porównaniu do standardowej ceny, więc mając abonament rodzinny w Orange na 4 telefony, zaoszczędzimy miesięcznie 60 zł. Każda kart SIM może być w innej taryfie. I do każdej możemy dobrać telefon. Aby zobaczyć, jak wypadają abonamenty rodzinne w Orange, warto sprawdzić to porównanie abonamentów rodzinnych.

Warto też sprawdzić, jak oferty rodzinne wypadają w porównaniach. Jedną z porównywarek internetowych wartych polecenia jest Mobilny Ranking

Jedna myśl na temat “Najtańszy abonament w Orange”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *