Nowa oferta w Plusie – abonament plus internet

Pojawiła się pewna nowa oferta w Plusie. Czy jest atrakcyjna ocenicie sami. Ja tymczasem spieszę z opisem. Otóż Plus (poznaj też innych operatorów GSM) proponuje klientom posiadającym już abonament dobranie do niego internetu LTE w jednym z dwóch wariantów. Szczegóły?

Nowa oferta w Plusie – klienci indywidualni

Klienci indywidualni, którzy posiadają u zielonego operatora abonament głosowy za 50 zł mogą za kolejne 25 zł dobrać 60 GB internetu LTE. Do wyboru mają dwa warianty usługi internetowej:

  • 60 GB na swojej dotychczasowej karcie SIM (czyli wszystko razem na telefonie)
  • 60 GB na drugiej karcie SIM (można używać na różnych urządzeniach).

Przy pierwszym wariancie w  przypadku obecnego klienta, podpisywany jest po prostu aneks do umowy. W przypadku nowego klienta zawierana jest całkiem nowa umowa (nie czuję, że rymuję 😉 na nowy abonament. Umowa opiewa na 75 zł miesięcznie i w tej cenie co miesiąc dostajemy:

  • rozmowy bez limitu,
  • SMS/MMS bez limitu,
  • 120 min. na połączenia międzynarodowe,
  • roaming UE,
  • 72 GB internetu.

Natomiast drugi wariant oznacza podpisanie umowy na ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i usługą „LTE bez końca”. Normalnie za tę ofertę płaci się 50 zł, ale w przypadku dobrania jej do abonamentu głosowego, tylko połowę, czyli 25 zł.  Można więc chyba stwierdzić, że nowa oferta Plusa jest dość opłacalna.

Abonament z internetem dla klientów biznesowych

A co z klientami biznesowymi? Oczywiście operator nie mógłby o nich zapomnieć. Oni też mogą za 25 zł netto wziąć, nawet więcej bo 70 GB internetu LTE. I też mają 2 warianty do wyboru – wszystko na 1 karcie SIM lub dodatkowa karta SIM z internetem.

Czy nowa oferta w Plusie jest opłacalna? 60, czy nawet 70 GB internetu za 25 zł, to naprawdę sporo. Zwłaszcza jak na operatora infrastrukturalnego. Jedyny szkopuł to ten abonament za 50 zł. Ale jeśli już ktoś i tak ma… Co myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *