Premium Mobile – wyniki z 2019 roku

Premium Mobile

Każdy z nas czasem myśli o zmianie operatora. Kwartalne raporty przenosin numerów pokazują, że również wielu zdobywa się ostatecznie na ten krok. W związku z tym operatorzy wciąż jedne numery tracą, inne przyjmują. Niektórzy tracą znacznie więcej niż przyjmują, ale w przypadku Premium Mobile jest zupełnie inaczej. Poznajcie wyniki tego operatora z 2019 roku!

Premium Mobile – wyniki z 2019 roku

Najpierw uczciwie przyznajmy, że Premium Mobile jak każdy inny operator także tracił pewną ilość klientów. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że ich ilość była naprawdę niewielka w porównaniu z ilością numerów, które przyjmował. Zobaczcie wyniki operatora „na czysto”, czyli już po uwzględnieniu strat.

  • IQ 2019 +17 617 numerów
  • IIQ 2019 +14 179 numerów
  • IIIQ 2019 +13 602 numery
  • IVQ 2019 +16 340 numery

W sumie w 2019 roku operator zyskał na czysto aż 61 738 numerów! To wynik, do którego bardzo daleko innym operatorom wirtualnym. Jeśli jeszcze podkreślimy, że to już 3 rok z rzędu, w którym Premium Mobile zdecydowanie więcej numerów przyjmował niż tracił, to mamy do czynienia z prawdziwym fenomenem! Skąd taka popularność?

Oczywiście ogromną rolę odgrywa tutaj fantastyczna i tania oferta Premium Mobile. Do tego umowa bezterminowa i  zasięg Plusa. To mocne atuty, które dla wielu są wystarczającym powodem, żeby przenieść się pod skrzydła właśnie tego operatora. A wy, co myślicie o Premium Mobile?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *