Promocja w Play – smartfony i smartwatch’e taniej!

promocja w Play

Kto lubi kupować w okazyjnych cenach? A kto nie lubi? Chyba nie ma takiego! Właśnie dlatego sklepy pękają w szwach w okresach sezonowych  promocji. Jedni polują wtedy na wyprzedaże odzieżowe, inni szukają tańszych butów czy urządzeń sportowych. Zapewne nie zdziwi Was jednak fakt, że ja będę tu pisać o promocji smartfonów. 😉 W końcu elektronika jest zwykle dość kosztowna więc trafienie na dobrą promocję, może pomóc naprawdę sporo zaoszczędzić. Mówimy już nie o kilku albo  kilkudziesięciu złotych, ale nawet o setkach.  Właśnie dlatego dziś na wokandę idzie promocja w Play, czyli ich super ceny na urządzenia bez umowy.

Promocja w Play – jakie telefony w jakich cenach?

Play obniżył ceny 4 telefonów i 2 smartwatch’y.  Jakich? I o ile?

Alcatel 1s349 zł to nowa cena. Poprzednia to 389 zł. Jest to więc obniżka o 40 zł. Szału nie ma, ale jak się rozejrzeć po cenach w innych sklepach, to ceny tego modelu są droższe. Zaczynają się powyżej 350 zł. Można więc powiedzieć, że jest to już jakaś oszczędność, choć jeszcze niewielka.

Alcatel 3X2019549 zł kosztuje po obniżce. Poprzednia cena to 599 zł. Obniżka wynosi więc 50 zł. A jak z cenami w sklepach? Okazuje się, że w wielu można kupić ten model za dokładnie tyle samo. Robi się jednak ciekawie, kiedy przyjrzymy się ofercie Play na 2 modele Alcatel 3X2019. Wtedy zapłacimy łącznie 999 zł, co nam daje 499,50 zł za sztukę. I to już jest oszczędność łącznie około 100 zł!

LG K50599 zł to cena po obniżce. Wcześniej wynosiła 648 zł. Wydaje się więc, że Play zszedł z ceny o prawie 50 zł. Niestety ceny tego modelu w innych sklepach zaczynają się od 509 zł, a to wyraźnie pokazuje, że nie opłaca się kupować akurat tego telefonu w Play.

LG Q60699 zł to nowa cena.  Poprzednia wynosiła 748 zł. I tutaj pewnie Was zaskoczę. Na Ceneo ceny za ten smartfon zaczynają się od 834 zł! Wiecie co to znaczy? Że to naprawdę dobra oferta. Niestety jak to z takimi bywa, długo nie potrwa. Już teraz nie można z niej skorzystać przez stronę internetową. Trzeba szukać w sklepach stacjonarnych przecenionego LG Q60. Ale jeśli uda się go ustrzelić za te pieniądze, to naprawdę warto.

Promocja w Play – smartwatch’e

Play do promocji dołączył też 2 smartwatch’e. Są to Huawei Watch GT  i Huawei Watch GT Active 2019. Oba kosztują teraz 499 zł i oba przez przeceną kosztowały 548 zł. I teraz to Wy powiedzcie, opłaca się?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *