Raport MNP 1Q 2020 – Premium Mobile na tronie

raport MNP

Dopiero zaczynaliśmy 2020 rok, a tu już jedna czwarta za nami. Pierwszy kwartał zakończyła pandemia, która z pewnością przejdzie do historii. Na szczęście działo się też wiele innych rzeczy, a część z nich była całkiem dobra. Co na przykład? Na przykład wiele osób zmieniło operatora komórkowego. Raport MNP 1Q 2020 pokazuje, że przenieśliśmy 378 022 numery. Kto zyskał ich najwięcej?

Raport MNP 1Q 2020 – wielka czwórka

Zacznijmy od omówienia wyników tzw. wielkiej czwórki (Play, Plus, Orange, T-Mobile). Powody do radości z pewnością ma Plus, który zakończył 1Q 2020 z bilansem +20 652 numery. Wciąż na plusie, choć nie aż tak imponująco, zamknął pierwszy kwartał Orange: +9 469 numerów. Największe straty poniosło Play. Jego bilans to –67 497 numerów. Nieco mniejsze, ale wciąż jednak straty, odnotował T-Mobile: – 9 083 numery.

raport MNP wielka czwórkaKiedy weźmie się pod uwagę powyższe liczby, tym bardziej niesamowity wydaje się być wynik Premium Mobile.

Raport MNP 1Q 2020 – Premium Mobile

Z jakim bilansem zamknął pierwszy kwartał Premium Mobile? Z wynikiem +17 326 numerów. Zyskał więc więcej przeniesionych numerów niż Play, Orange i T-Mobile. Osiągnął niewiele niższy wynik niż Plus. To naprawdę imponujące. Żaden inny operator wirtualny nie miał podobnych wyników. Nikt z nich nie przekroczył nawet 5 tys., co dopiero mówić o 10 czy 15 tys. Najwyższe wyniki po Premium Mobile odnotowali:

  • Vectra (4271),
  • Otvarta (3695),
  • ITI Neovision (3338),
  • Telestrada (3227),
  • Multimedia Polska (3221).

Premium Mobile opinie

Co nam mówią te wyniki? Mówią na przykład, że opinie o Premium Mobile nie są jedynie dziełem sprytnych marketingowców. Gdyby klienci byli niezadowoleni z usług, odchodziliby masowo, a to przekładałoby się na bilans. Przecież znacznie łatwiej odejść od Premium Mobile niż od któregokolwiek przedstawiciela wielkiej czwórki. Z Premium nie wiąże nas umowa na 2 lata, a jedynie na czas nieokreślony.

Kiedy więc czytamy, że Premium Mobile ma dobry zasięg, można w to wierzyć. Kiedy czytamy, że jakość usług jest dobra, a obsługa bezproblemowa, nie musimy szukać haczyków. Najwyraźniej, rzeczywiście tak właśnie jest. Możemy mieć takie przekonanie także dlatego, że Premium odnotowuje kilkunastotysięczne wzrosty klientów już od wielu kwartałów. Było tak przez cały 2019 rok, cały 2018 rok i jeszcze rok wcześniej. Taka niezachwiana tendencja wzrostowa to najlepszy dowód na to, że Premium Mobile wzbudził zaufanie i zadowolenie u swoich klientów.

A może ktoś z Was też należy do Premium Mobile? Jeśli tak, napiszcie co sądzicie o tym operatorze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *