Nawigacja

Absolwenci

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Pieszczu
  Pieszcz 46
  76 - 113
  Postomino
 • 59 810 86 96
  511 783 966

Mapa

liczba odwiedzin: 515216

"Młodzi i odpowiedzialni"

     Pod takim hasłem odbyło się  nocowanie  w Szkole Podstawowej w Pieszczu w terminie 10.11.-11.11.2017r.  Organizacja biwaku udała się dzięki pozyskanym środkom z projektu Urzędu Gminy Postomino „ Zadanie publiczne w zakresie upowszechniania działań kulturalnych” pod tytułem „ W różnorodności siła”. Uczestnikami biwaku byli uczniowie kl. I i III SP oraz 3. Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „ Promyki”. W pierwszej części spotkania odbyły się warsztaty  artystyczne z Panią Joanną Lisek, która  w wolnych chwilach własnoręcznie tworzy różne dekoracyjne rzeczy, w zależności od okoliczności. Swoim  hobby starała się zainspirować dzieci do twórczej pracy i z radością stwierdzam, że uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystapili do wykonania zadania. Z przygotowanych materiałów wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe i zabawne czapeczki. 
Pani Asiu, bardzo serdecznie Pani dziękujemy!
   Następnym działaniem było przygotowanie kolacji. Do tego celu wykorzystalismy tostery i gofrownice. Uczniowie pracowali w dwóch zespołach, które nadzorowali starsi harcerze: Julia Stępień, Julia Czarnowska, Nikola Dziwisz i Łukasz Skrzypiec. Zadanie wykonaliście perfekcyjnie. Byłyśmy zachwycone Waszą współpracą i organizacją stanowisk pracy oraz  miejsca do degustacji przygotowanych dań. Wszyscy zasługujecie na miano „ MODZI I ODPOWIEDZIALNI”. Kolacja była wyśmienita i bardzo syta.
  Spać oczywiście poszliśmy nad ranem, a o 08.00 obudził nas szkolny dzwonek ( nie wiedziałyśmy,że macie takie duże oczy!).
                pwd. M. Banasiak, dh. A. Dyrcz, dh. G. Kozera, dh. M. Zagorodnikow
 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Pieszczu
  Pieszcz 46
  76 - 113
  Postomino
 • 59 810 86 96
  511 783 966

Galeria zdjęć